O mnie

Poznamy się

Lat doświadczenia

EWELINA ANNA STOLAREK-SKUPIEŃ

Mam na imię Ewelina. Od lat zajmuję się szeroko rozumianym marketingiem. Jestem zwolenniczką kompleksowego podejścia do komunikacji, a przede wszystkim współpracy marketingu ze sprzedażą. Pomagam budować wiarygodność i rozpoznawalność w sieci. W pracy staram się łączyć online z offline’em. Moją wiedzę i doświadczenie potwierdza międzynarodowy certyfikat digital marketingu DIMAQ Professional. Chętnie pomogę Ci w takich obszarach jak:
  • Kompleksowe kampanie i obsługa mediów społecznościowych
  • Strategia marketingowa
  • Wideomarketing
  • Content marketing

Aktualnie, jako ekspertka działająca solo, buduję swoją markę osobistą. Na blogu chętnie dzielę się wiedzą z zakresu content marketingu. Znajdzie się też coś o aspektach prawnych w działaniach online. Jeśli nie chcesz przegapić nowego wpisu na blogu, to zapisz się na newsletter.

Zapisz się na newsletter


Loading

Cenię sobie zaangażowanie, dynamizm działania i determinacje w dążeniu do celu. Według testu Gallupa jestem „zadaniowcem” nastawionym na realizację kolejnych projektów. Nieustannie poszerzam wiedzę, zdobywam nowe umiejętności oraz rozwijam swoje podróżnicze pasje. Uwielbiam odkrywać nowe rzeczy, dlatego możesz mnie spotkać w różnych miejscach i w różnych sytuacjach. Sprawdź na moich mediach społecznościowych co właśnie robię 😉

Chcesz poznać więcej szczegółów, jak wykorzystać social media do rozwijania swojego biznesu, zapraszam do kontaktu.

Story of My Life

01

Z wykształcenia magister zarządzania i marketingu, studia na Politechnice Łódzkiej

02

Zawodowo byłam marketingowcem w koncernie produkującym materace i łóżka. Od 2022 r. jestem przedsiębiorczynią we własnej firmie.

03

Prywatnie uwielbiam kawę, rodzinne spacery po lesie z Cane Corso, podróże i wiele innych.