Często zadawane pytania i pomoc

Popularne pytania:

Skontaktuj się ze mną. Zapewne poproszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety i dostęp do kont w serwisach społecznościowych i analitycznych. Omówimy problem i ustalimy cel jaki chcesz osiągnąć w swoich działaniach w marketingu online.

Tak, skorzystaj z oferty na darmową 15 minutową konsultację online. Porozmawiamy o efektach ważnych dla Ciebie i Twojej marki. Przed rozmową skontaktuję się z Tobą w celu potwierdzenia oraz ustalenia agendy rozmowy.

Decydując się na współpracę ze mną otrzymujesz doświadczoną specjalistkę pracującą głównie w branżach beauty, fashion, home design oraz DIY. Ciągle zdobywam wiedzę i na bieżąco śledzę newsy z branży marketingu, social mediów i szeroko rozumianego Internetu. Jestem odpowiedzialna za realizację wspólnie ustalonych zadań. Zapewniam dedykowany kontakt oraz raport z wykonanych prac.

Tak. Prowadzę swoją działalność, a mój NIP to: 5761491965. W umowie zawieramy zakres praca oraz warunki współpracy, tak aby obie strony mogły czuć się bezpiecznie.

Jednomiesięczny z możliwością wypowiedzenia przez Ciebie w trybie natychmiastowym w przypadku niewykonania obowiązków zawartych w umowie.